Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Ayvacık, Bayramiç ve Ezine MYO’larının ortaklaşa düzenlediği “14. Geleneksel Kazdağları Doğa Yürüyüşü” yapıldı.

Çanakkale, Ezine, Bozcaada ve Ayvacık'tan hareket eden doğa yürüyüşü katılımcıları, Bayramiç Meslek Yüksekokulu'nda kahvaltıda buluştular. Buradan hareket eden yaklaşık 700 kişilik topluluğun Evciler Köyü çıkışından Ayazma mesire yerine kadar devam eden yürüyüşü renkli görüntülere sahne oldu. Yürüyüşte sevgi, kardeşlik, birlik ve beraberliğin hakim bir ruh olduğunu vurgulayan Bayramiç MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ali Karabayır, katılımcılara ve organizasyonun gerçekleştirilmesinde katkı sağlayan herkese teşekkür etti. Ayazma mesire yerinde katılımcılar çeşitli etkinliklerde gerçekleştirdi. Etkinliğe Ezine Belediye Başkanı Halil Büyükerol, Ayvacık MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Selçuk Berber, Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Olcay Hisar, Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Harun Yıldız, Ezine MYO Müdürü Doç. Dr. Mustafa Palaz, Gelibolu Piri Reis MYO Müdürü Doç. Dr. Musa Bulut, Erasmus programı kapsamında üniversitemizde  eğitim gören öğrenciler ile akademisyenler ve idari personelin yanısıra Ayvacık, Bozcaada, Çanakkale ve Ezine'den gelen pek çok sayıda öğrenci katıldı.
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   644 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
55 TL minimum 3 gün ve üzeri kiralamalarda geçerlidir. Aylık kiralama bedeli 1200 TL’dir. Kampanya Linea Classic Active Plus Araç Modeli için geçerli olup, stoklarla sınırlıdır. Fiyatlara KDV dahil değildir. Detaylı bilgilendirme için iletişime geçiniz. www.millercarrental.com Çanakkale: Kemalpaşa Mah. İnönü Cad. No: 88/A – Tel: (286) 213 3743 - +90 533 021 77 57 İstanbul Merkez: Merkez Mah. Erseven Sok. No: 3 Kağıthane – Tel: +90 212 246 06 47Şehitlik Sanal Gezisi