• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Rehber-%C3%87anakkale/208006452630824
  • https://plus.google.com/u/0/117185460489122457188/posts
  • https://twitter.com/RehberCanakkale

Türkiye’nin en beğenilen ve değerli markaları arasında yer alan Doğtaş ve Kelebek Mobilya, uluslararası bağımsız bir otorite olan Superbrands tarafından Türkiye’nin süper markaları listesinde yer alarak yeni bir başarı daha kazandı.

Marka yönetimi ve pazarlaması konusunda başarı gösteren firmaların dünya çapında seçimini ve tanınmasını sağlayan Superbrands’in yürüttüğü çalışma doğrultusunda Doğtaş ve Kelebek Mobilya, Türkiye’nin süper markalarından olmaya hak kazandı. Superbrands Türkiye, 4986 marka arasından 1148 markayı “Superbrands kriterlerine” göre aday marka olarak belirledi. Bu markalar, konusunda uzman jüri tarafından değerlendirildi ve 300 marka halk oylamasına kaldı. Nielsen 300 marka için İstanbul, Ankara ve İzmir’de 18-56 yaş ve tüm SES gruplarında 1638 kişi ile yüz yüze görüşerek tüketici değerlendirmesini gerçekleştirdi. Tüm bu çalışmalar sonucunda hem Doğtaş hem Kelebek Mobilya, Türkiye’nin süper markalarından oldu.
 
Doğtaş Kelebek CEO’su Ersin Serbes, Superbrands’e ilişkin şu değerlendirmeyi yaptı: “Mobilya ve dekorasyon trendlerinin öncüsü Doğtaş, 45 yıllık marka yolculuğunun meyvelerini toplamaya devam ediyor. Kelebek markamız da 82 yıldır bu ülkenin en önemli markalarından biri. Bir marka yaratabilmek uzun soluklu bir yolculuk. Süper marka aday seçiminde şirketin teknolojisi, yatırımları, iş gücü kalitesi, yaratıcılığı, markalaşmaya yaptığı yatırımlar, marka devamlılığı, sosyal sorumluluk projelerine katkısı, çevre duyarlılığı, etik değerlere uyması ve vergi sıralamasındaki yeri büyük önem taşıyor. Biz bu alanların hepsinde hassasiyetle çalışmalar yürütüyoruz. Doğtaş ve Kelebek markalarımıza yatırım yapmaya devam edeceğiz. Markalarımızın başarısının uluslararası değerlendirme kuruluşu Superbrands tarafından tescillenmesinden gurur duyduk. Ustalıkla tasarladığımız ürünlerimizi hem yurtiçine hem de yurtdışında daha fazla duyurmak için çalışıyoruz. Aldığımız bu güzel sonuçlarla emeklerimiz taçlanıyor.”

  


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   509 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın


Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.77893.7941
Euro4.64954.6681
Hava Durumu
Anlık
Yarın
8° 5°