• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Rehber-%C3%87anakkale/208006452630824
  • https://plus.google.com/u/0/117185460489122457188/posts
  • https://twitter.com/RehberCanakkale

Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği bağlı Odaları, ÇTSO Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı T. Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Gün, Yönetim Kurulu Üyesi Emin Bacak ve Genel Sekreter Sema Sandal’ın ev sahipliği yaptığı toplantıya, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Mustafa Vurucu ve Birliğe bağlı Oda Başkanları; Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Birliği Başkanı İbrahim Ejder, Madeni İşler Odası Başkanı Ferit Bektaş, Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası Başkanı İsmail Karabacak, Terziler Odası Başkanı Mehmet Yılmaz, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Ali Demir, Marangozlar Odası Başkanı Bayram Taşyapı, Bakkallar Odası ve Kent Konseyi Başkanı Engin Kandemir, Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Sezayi Kahraman, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Genel Sekreteri Ünal Özcan katıldı.
 
“Ekonomi’de sen, ben yok biz varız. İleriye bakacağız, hep beraber el birliğiyle Çanakkale’nin kalkınması için yeni projeler üreteceğiz. Bu koltuklar bizlere masa başında oturmak ve siyaset yapmamız için emanet edilmedi.”     
 
ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Meslek Kuruluşu Başkanları tarafında gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, birlik ve beraberlik içinde olunduğu sürece, üstesinden gelinmeyecek bir iş, çözülmeyecek bir sorun olmadığını belirtti. Başkan Semizoğlu, Çanakkale’de Kamu arazilerinin satılmasını istemediklerini ve kullanım ömrünü tamamlamış Kamu binalarının yıkılarak Çanakkale halkına yeşil alan olarak tahsis edilmesini istediklerini ifade ederek gündeme getirdi.
 
Küçük Sanayi Sitesi ile ortak üyeler ve ortak faaliyeti olan esnafla ilgili çalışmayı mevcut Küçük Sanayi Sitesinin yürütmesi konusunda mutabık kalındığını vurgulayarak yer ile ilgili talebin tekrarlanmasına karar verildi.

  

     


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   472 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın


Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.77893.7941
Euro4.64954.6681
Hava Durumu
Anlık
Yarın
8° 5°