• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Rehber-%C3%87anakkale/208006452630824
  • https://plus.google.com/u/0/117185460489122457188/posts
  • https://twitter.com/RehberCanakkale

Künye

SAHİBİ

DİLEK YILMAZ
(ARES GÜVENLİK)

SİTE YÖNETİCİSİ
SEVAL KÜÇÜKKURU

İLETİŞİM

Yeni Sanayi Sitesi Malzeme Dükkanları No: 19/ÇANAKKALE

(286) 214 31 71

 info@canakkaleninrehberi.com

 

HEDEF ve VİZYON

www.canakkaleninrehberi.com adlı web sitemizde Çanakkale’deki işletmelerin adres ve telefon gibi iletişim bilgileri ile yerel ve ulusal haberler yer almaktadır..

Bu web sitesini oluşturmaktaki asıl hedefimiz; il genelindeki işletmelerin iletişim bilgilerinin kolayca ulaşılabileceği bir digital rehber yaratmaktır. Bu kapsamda Web Sitemizin sol bölümünde oluşturduğumuz ve sayısı daha da arttırılabilecek olan kategorilerin içine Çanakkale’mizdeki işyerleri ve firmaların adres ve telefon bilgilerini girmeyi hedefliyoruz.

Web Sitemizdeki “İşyeri Digital Rehberi” kısa bir süre içinde Çanakkale halkının olduğu kadar, Çanakkale dışında yaşayanların da ulaşmak istediği işyerlerinin iletişim bilgilerini çok kolay bulabileceği bir hale gelecek. Ayrıca Web Sitemizin ziyaretçileri, kentimizi ilgilendiren önemli haberleri de takip edebilecek. Web sitemize zaman içinde birçok yeni işlev eklenecek.

REKLAM ve TANITIM

Türkiye’deki internet kullanıcısı sayısının 35 milyona ulaştığını göz önünde bulunduracak olursak, Web sitelerinde yayınlanan reklam ve tanıtımların ne kadar etkili olduğu çok daha iyi anlaşılmaktadır. Gazete, televizyon, radyo gibi klasik mecralarla karşılaştırıldığında, hem ölçümlendirilebilir olması hem de daha düşük maliyetle daha fazla kitlelere ulaşabilmesi ile ciddi anlamda avantaj sağlamaktadır. İnternetin son yıllarda kazandığı ivme ile dünya üzerindeki herhangi bir bilgiye en kısa sürede ulaşılabilmesini sağlayan bir kitle iletişim aracı olduğunu düşünürsek; İnternet Reklamcılığı hedef kitlenize ürün ve hizmetlerinizi en etkin şekilde tanıtmanızı sağlayabilecek reklamcılık türüdür.

İşte www.canakkaleninrehberi.com adlı web sitemiz de size bu imkanı sunmaktadır. Reklam talebinizi bir mail ile bildirmeniz sizi dünya ile buluşturmamız için yeterli olacaktır.

Saygılarımızla...Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.77893.7941
Euro4.64954.6681
Hava Durumu
Anlık
Yarın
8° 5°